Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN JEANS

ЈАКНА

Шифра на артикл: CKJ30J325112-CGA
0 МКД
16.890 МКД
11.823 МКД
Заштеда: 5.067 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

0 МКД
16.890 МКД
11.823 МКД
Заштеда: 5.067 МКД
Извести ме за попуст
2
1