Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: DSA10673 0HCAS 928
0 МКД
24.090 МКД
16.863 МКД
Заштеда: 7.227 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001740
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67044439-CG
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67010623-32
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50506353-249
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
0 МКД
24.090 МКД
16.863 МКД
Заштеда: 7.227 МКД
Извести ме за попуст
2
1