Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MISS SIXTY

ЈАКНА

Шифра на артикл: MS6L1WJ2380000-F49
0 МКД
12.390 МКД
8.673 МКД
Заштеда: 3.717 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПАМУК 100%

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-56
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520AT3077-4601
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4522ST3077-4601
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50510930 464
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
34
36
38
40
0 МКД
12.390 МКД
8.673 МКД
Заштеда: 3.717 МКД
Извести ме за попуст
2
1