Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67010624-07
Šifra proizvođača: 67010624
7.490 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 3.700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505475 257
Цена 18.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77000571-08
Цена 4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}225
Цена 6.795 МКД
Заштеда -50%
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8382 {84886}225
Цена 12.345 МКД
Заштеда -50%
24.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001742
Цена 4.890 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67044439-07
Цена 4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ30J325102-PF2
Цена 6.174 МКД
Заштеда -40%
10.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDM0DM17982-AB0
Цена 5.514 МКД
Заштеда -40%
9.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}225
Цена 7.695 МКД
Заштеда -50%
15.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ LSJK464V W870
Цена 3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957610-38
Цена 1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487124-37
Цена 2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
7.490 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 3.700 МКД
Извести ме за попуст
2
1