Барај
%
×
Springfield kids
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50499371-131
42.990 МКД
42.990 МКД
42.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A106070JKKL-1AB
31.790 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50500659-131
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM16626-0K4
8.883 МКД
Заштеда -30%
12.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J323462-ACF
13.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
42.990 МКД
42.990 МКД
42.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1