Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: SDM5011745A-8MA
14.790 МКД
7.395 МКД
7.395 МКД
Заштеда: 7.395 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 84% ПАМУК 14% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-36
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487124-34
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487128-30
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957608-34
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487126-30
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67010623-32
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SDM5011827A-8KO
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
L
XL
XXXL
M
S
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001648
5.999 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50499425 205
20.999 МКД
Заштеда -40%
34.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001577
5.399 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL