Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8276943-68
3.790 МКД
2.274 МКД
1.819 МКД
Заштеда: 1.971 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RN39 WFWW2 F0AJ
9.890 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL45 WFWS2 F14X
9.890 МКД
Големина
S
XS
L
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW3BL93 K8S30 F1P5
10.990 МКД
Големина
M
S
XS
L
3.790 МКД
2.274 МКД
1.819 МКД
Заштеда: 1.971 МКД
Извести ме за попуст
2
1