Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TOMMY HILFIGER

ЈАКНА

Шифра на артикл: DM0DM16626-0K4
12.690 МКД
12.690 МКД
12.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A106070JKKL-1AB
31.790 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50500659-131
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50497559-100
19.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J323462-ACF
13.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
12.690 МКД
12.690 МКД
12.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1