Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SCOTCH&SODA

ЈАКНА

Шифра на артикл: 172681-0218
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 91%Полиестер 8%еластин
Trenutno nema komentara
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1