Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50481732-001
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 77% ПОЛИЕСТЕР23% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА A106280CFAK-9XX
74.790 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A106100IDAP-9XX
28.890 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A105000DNAR-9XX
28.890 МКД
Големина
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A104890DNAU-9XX
31.790 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM17238-BDS
10.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J324056-BEH
22.090 МКД
Големина
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011697
15.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011696
43.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011637
17.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0486388-01
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011784A-02A
12.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011722A-12A
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL