Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RPL010162
Isbn: M8183A.000.84174-696
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956371-86
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5622-0004
8.090 МКД
Големина
S
M
L
XL