Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DAN JOHN

ЈАКНА

Шифра на артикл: DJ001007
Isbn: I22B05-1703-TARSENAPE
4.990 МКД
3.499 МКД
3.499 МКД
Заштеда: 1.491 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
4.990 МКД
3.499 МКД
3.499 МКД
Заштеда: 1.491 МКД
Извести ме за попуст
2
1