Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS014260
Isbn: W2YN25D4PW1-OBSI
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47040039-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47050152-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47050162-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47010437-99
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47009604-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47051257-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 47050053-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL