Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ARISTOTELI BITSIANI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8501047-001
4.990 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 2.991 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara
4.990 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 2.991 МКД
Извести ме за попуст
2
1