Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: DSA114330HIAB-129
0 МКД
18.990 МКД
13.293 МКД
Заштеда: 5.697 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
  • 52
    52
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% НАЈЛОН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1773
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1766
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50513955 081
16.233 МКД
Заштеда -30%
23.190 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50508593-334
17.493 МКД
Заштеда -30%
24.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505415 010
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
18.990 МКД
13.293 МКД
Заштеда: 5.697 МКД
Извести ме за попуст
2
1