Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013517
Isbn: W2YL14WEKD0-F8P6
15.790 МКД
7.895 МКД
7.895 МКД
Заштеда: 7.895 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% Памук 2% Еластан

Trenutno nema komentara
15.790 МКД
7.895 МКД
7.895 МКД
Заштеда: 7.895 МКД
Извести ме за попуст
2
1