Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67084787-37
Šifra proizvođača: 67084787
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ПОЛИЕСТЕР 13% ВИСКОЗА 04% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12214 0WGAL 5AFA
35.690 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SDW5011666A-2LX
9.290 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-27
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1