Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: DSA12214 0WGAL 5AFA
0 МКД
35.690 МКД
24.983 МКД
Заштеда: 10.707 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 38
    38
  • 40
    40
  • 42
    42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЛИОЦЕЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MS6L1WJ4720000-E32
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SDW5011666A-2LX
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67084787-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
35.690 МКД
24.983 МКД
Заштеда: 10.707 МКД
Извести ме за попуст
2
1