Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: SDW5011666A-2LX
0 МКД
9.290 МКД
6.503 МКД
Заштеда: 2.787 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  8
 • S
  10
 • M
  12
 • L
  14
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MS6L1WJ4720000-E32
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12214 0WGAL 5AFA
24.983 МКД
Заштеда -30%
35.690 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67084787-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
9.290 МКД
6.503 МКД
Заштеда: 2.787 МКД
Извести ме за попуст
2
1