Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50465395-001
14.990 МКД
10.490 МКД
10.490 МКД
Заштеда: 4.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50469844-001
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010094-99
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50468394-260
18.392 МКД
Заштеда -20%
22.990 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50464306-002
18.392 МКД
Заштеда -20%
22.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27064005-99
10.990 МКД
Заштеда -31%
15.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ JK1424V-Z865
5.590 МКД
Заштеда -40%
9.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A035450JEAA-9XXA
11.290 МКД
Заштеда -30%
16.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A041280LAXT-900
8.790 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000611
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM12303-BDS
6.390 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465220-001
21.592 МКД
Заштеда -20%
26.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J320275-BEH
8.990 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL