Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: W5011166A-ADQ
7.490 МКД
5.243 МКД
5.243 МКД
Заштеда: 2.247 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2521CT2850-4491
10.003 МКД
Заштеда -30%
14.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009094
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220TT2606-4491
4.887 МКД
Заштеда -70%
16.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010074A-GPA
1.857 МКД
Заштеда -70%
6.190 МКД
Големина
6
XS
S
M