Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 194115_LL
4.490 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 2.300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Полиестер / Состав: 47%Најлон, 53%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27003263-68
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW09350-VLK
8.290 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012152
7.490 МКД
Заштеда -30%
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L