Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50463437-001
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37075904-99
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50476209-001
33.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061400IGAG-9XX
33.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A077960EFAK-9XX
18.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A068130JKKL-9XX
33.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061450BHAZ-9XX
20.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A064220BHAZ-9XX
18.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XT1-001
22.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XTN-001
29.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2AEB-DA5
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL