Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50455843-001
41.990 МКД
41.990 МКД
41.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Рециклиран Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37075904-99
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50476209-001
33.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061400IGAG-9XX
33.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A077960EFAK-9XX
18.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A068130JKKL-9XX
33.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061450BHAZ-9XX
20.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A064220BHAZ-9XX
18.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XT1-001
22.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XTN-001
29.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2AEB-DA5
13.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL