Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17035514-09
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиамид Полнење: 100% Рециклиран полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J218267-ACF
15.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009250
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009249
18.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW12621-ACM
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012348
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011933
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011847
8.813 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011846
8.813 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011842
9.032 МКД
Заштеда -20%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273512-53
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049460EFAB-7DV
25.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 161646-0003
7.227 МКД
Заштеда -70%
24.090 МКД
Големина
XS
S
M
L