Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SCOTCH&SODA

ЈАКНА

Шифра на артикл: 161646-0003

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010978A-94M
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17034001-09
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010552
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010236
10.990 МКД
Големина
XS
S
M