Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
LEVI'S

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: 29945-0063
8.590 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона Continuity
Состав 79% ПАМУК/21% ЛИОЦЕЛ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
8.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
8.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
8.590 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1