Барај
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
KIKO MILANO

ХАЈЛАЈТЕР

Шифра на артикл: KC000000474001B
Šifra proizvođača: KC000000474
1.090 МКД
1.090 МКД
763 МКД
Заштеда: 327 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈЛАЈТЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Gold
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000506002B
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000506001B
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000474002B
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000110100B
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000147001B
574 МКД
Заштеда -30%
820 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600344
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600244
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600144
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077003B
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077002B
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077001B
539 МКД
Заштеда -30%
770 МКД