Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
KIKO MILANO

ХАЈЛАЈТЕР

Шифра на артикл: KM000000110100B
Šifra proizvođača: KM000000110
620 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈЛАЈТЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 100 Gold
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000474002B
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000474001B
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000147001B
820 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600344
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600244
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600144
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077003B
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077002B
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077001B
770 МКД