Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
KIKO MILANO

ХАЈЛАЈТЕР

Шифра на артикл: KM000000147001B
Šifra proizvođača: KM000000147
820 МКД
820 МКД
820 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈЛАЈТЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 1
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000474002B
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000474001B
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000110100B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600344
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600244
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600144
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077003B
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077002B
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077001B
770 МКД