Барај
%
×
Live in LEVIS
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 4331664-99
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Continuity
Состав 93% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4027775-96
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4027773-96
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027767-96
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027771-96
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4037502-99
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667821-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667824-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667839-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667832-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667836-99
1.590 МКД
Големина
90
95
100
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1