Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 3547656-01
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 70
  85
 • 75
  90
 • 80
  95
 • 85
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали PUSH UP
Состав 84% ПОЛИАМИД 16% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7917254-01
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7917250-01
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667822-01
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667819-01
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667827-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667830-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657715-01
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657713-01
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657719-01
1.590 МКД
Големина
90
95
100
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1