Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MISS SIXTY

ФУСТАН

Шифра на артикл: MS6L1RJ5120000-G24
13.490 МКД
6.745 МКД
6.745 МКД
Заштеда: 6.745 МКД
Извести ме за попуст
ADDITIONAL -20% SS24

Дополнителниот попуст -20% се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 84% ВИСКОЗА, 16% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042925-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042920-99
Цена 1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77082924-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77032926-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223521-BEH
Цена 8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040377-99
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77072922-99
Цена 1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090358-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958302-01
Цена 2.450 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040360-99
Цена 2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77030368-99
Цена 2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000368-99
Цена 1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
13.490 МКД
6.745 МКД
6.745 МКД
Заштеда: 6.745 МКД
Извести ме за попуст
2
1