Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 22WWVK11-9019
5.890 МКД
5.890 МКД
4.123 МКД
Заштеда: 1.767 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93%Полиестер 7%еластин


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954366-09
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010197
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014319
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954359-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK62-2000
4.613 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954352-30
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010040
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010024
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW13602-0JW
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50474904-973
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50471208-998
14.553 МКД
Заштеда -30%
20.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014061
5.733 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L