Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS013216
Isbn: W2YK20WEQ82-P13Q
7.590 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 97% Вискоза 3% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50474904-973
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50471208-998
20.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014061
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 169628-5130
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 200915_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013889
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013876
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009855
13.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK11-9019
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013747
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013746
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013745
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L