Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
CALVIN KLEIN JEANS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: CKJ20J223891-1BJ
0 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 25
  25
 • 26
  26
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4YA33 D4WBH CHDE
8.490 МКД
Големина
26_033
27_033
25_035
26_035
27_035
28_035
29_035
30_035
31_035
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77090583-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW19247-1AB
6.490 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ20J223653-1AA
8.990 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77090600-TM
2.490 МКД
Големина
34
36
38
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77000359-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77090601-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50522419 429
6.490 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
30_030
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW2YA21 D4NH5 AUMD
5.990 МКД
Големина
25_029
26_029
27_029
28_029
29_029
30_029
31_029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67095742-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50513745 435
7.890 МКД
Големина
31_032
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50510378 425
6.590 МКД
Големина
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
0 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1