Барај
%
×
Okaidi new collection
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
BOSS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 50508106-017
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 3330
  3330
 • 3430
  3430
 • 3134
  3134
 • 3334
  3334
 • 3434
  3434
 • 3832
  3832
 • 3632
  3632
 • 3432
  3432
 • 3332
  3332
 • 3234
  3234
 • 3232
  3232
 • 3532
  3532
 • 3230
  3230
 • 3132
  3132
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 92% ПАМУК 6% ЕАЛСТОМУЛТИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50511362 030
9.290 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
35_032
35_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM4GAN2 D5AX1 C4VE
6.790 МКД
Големина
33
31
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1262
6.790 МКД
Големина
38_032
38_034
40_032
36_032
34_032
33_032
29_030
30_030
31_030
31_034
33_030
33_034
34_030
34_034
36_030
36_034
32_034
32_032
32_030
36_036
31_032
30_032
29_032
34_036
33_036
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5831
7.490 МКД
Големина
36_032
34_032
33_032
29_030
30_030
33_030
33_034
34_030
34_034
36_030
36_034
32_034
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50507856 030
8.590 МКД
Големина
38_032
38_034
36_032
34_032
33_032
34_034
36_034
32_032
35_032
35_034
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1