Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
BOSS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 50471141-008
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3330
  3330
 • 3334
  3334
 • 3434
  3434
 • 3534
  3534
 • 3832
  3832
 • 3632
  3632
 • 3432
  3432
 • 3332
  3332
 • 3234
  3234
 • 3232
  3232
 • 3532
  3532
 • 3230
  3230
 • 3132
  3132
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона BOSS Continuity
Детали TAPERED FIT
Состав 92% ПАМУК 6% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67030622-TN
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM4RA67 D58P1 OSAK
7.990 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ SS168984-5614
7.990 МКД
Големина
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03558 09H32 02
11.290 МКД
Големина
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50495920-003
7.490 МКД
Големина
3334
3434
3534
3832
3632
3432
3332
3234
3232
3532
3132
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1