Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS014102
Isbn: W2YAJ2D4H15-BAL1
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • 2430
    2430
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 92% Памук 6% Еламоулиестер 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14115-1BZ
7.490 МКД
Големина
2832
2932
3032
2532
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010323
19.690 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010320
11.790 МКД
Големина
2830
2630
2730
2828
3028
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010314
10.490 МКД
Големина
2830
2930
3030
2530
2630
2730
2828
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010289
11.190 МКД
Големина
2830
2630
2730
2828
3028
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37029105-TN
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014362
6.890 МКД
Големина
2832
2932
3032
2532
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014356
8.790 МКД
Големина
2633
2733
3033
2833
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014355
8.190 МКД
Големина
2832
2932
3032
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37007763-TO
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010258
9.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
31
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010198
11.190 МКД
Големина
2830
2930
3030
2530
2630
2730
2828
2928
2728
2628