Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS014045
Isbn: W2BA93D4T81-COU1
8.190 МКД
8.190 МКД
5.733 МКД
Заштеда: 2.457 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3029
  3029
 • 2529
  2529
 • 2629
  2629
 • 2729
  2729
 • 2929
  2929
 • 3129
  3129
 • 2829
  2829
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 74% Памук 24% 2% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14115-1BZ
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
2832
2932
3032
2532
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010323
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010320
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
2830
2630
2730
2828
3028
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010314
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
2830
2930
3030
2530
2630
2730
2828
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010289
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
2830
2630
2730
2828
3028
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37029105-TN
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014362
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
2832
2932
3032
2532
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014356
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
2633
2733
3033
2833
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014355
5.733 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Големина
2832
2932
3032
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37007763-TO
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010258
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
31
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010198
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
2830
2930
3030
2530
2630
2730
2828
2928
2728
2628