Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 37064383-TM
Šifra proizvođača: 37064383
1.490 МКД
1.490 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 5 Години (110 cm)
  5 Години (110 cm)
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% Памук 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37064383-TO
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37054761-TM
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37064027-TM
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37074037-TO
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37074037-TM
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37013651-TG
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37013651-TN
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37013651-TO
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37013651-TM
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010903-TO
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010903-TM
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010903-TG
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14