Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
DIESEL

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: A0356809E02-01
20.190 МКД
20.190 МКД
20.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98%Памук 2%други матријали

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014160
8.790 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
3832
3134
3434
3634
4034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010073
17.090 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010017
10.490 МКД
Големина
3130
3230
3330
3132
3232
3332
3432
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010016
11.190 МКД
Големина
2930
3030
3130
3230
3330
3430
3630
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010015
6.490 МКД
Големина
3030
3230
3330
3430
3630
3132
3232
3332
3432
3632
3832
3334
3434
3634
4034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM14812-1BZ
8.290 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50477575-420
8.990 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3532
3632
3434
3534
3634
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014087
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014086
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014085
6.190 МКД
Големина
3330
3430
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J30J321129-1BJ
7.890 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM14798-1A5
7.290 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832