Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 27015761-01
1.990 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 91% Памук 07% Рециклиран полиестер 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010255-01
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010253-01
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37000232-02
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37050356-01
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50449685-100
7.420 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
2632
3032
2932
3132
2832
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 27095778-01
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 27085779-01
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6833915-50
1.592 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ TRJ000089
5.790 МКД
Заштеда -30%
8.290 МКД
Големина
27
28
29
25
24
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 27003276-05
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 27013267-05
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 195592_EC
2.490 МКД
Големина
S
M
L