Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 57045960-65
Šifra proizvođača: 57045960

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 3-4 Години
    3-4 Години
  • 9-18 Месеци
    9-18 Месеци
  • 18-36 Месеци
    18-36 Месеци
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 35% ПАМУК 65% ПОЛИЕСТЕР