Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 57094386-TA
Šifra proizvođača: 57094386
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 04% ЕЛАСТИН 65% ВИСКОЗА 31% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ RM8376 {84466}442
10.490 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 1406069-31
797 МКД
Заштеда -68%
996 МКД
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL