Барај
%
×
Forever denim with replay
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67000474-99
Šifra proizvođača: 67000474
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ПОЛИЕСТЕР 01% ЕЛАСТИН 45% АКРИЛ 04% ВОЛНА 05% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖЕН СО БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67045742-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67095750-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67017141-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GW4GR15 Z36O0 JBLK
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GW3GR17 Z2U00 JBLK
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67094033-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67054034-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ CKJ20J222671-BEH
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RDK6059 {G22578}010
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67044048-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67085745-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67025749-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1