Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
SPRINGFIELD

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 8936015-11
1.790 МКД
716 МКД
573 МКД
Заштеда: 1.217 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 5 ДО 6 ГОДИНИ
  5 ДО 6 ГОДИНИ
 • 7 ДО 8 ГОДИНИ
  7 ДО 8 ГОДИНИ
 • 9 ДО 10 ГОДИНИ
  9 ДО 10 ГОДИНИ
 • 11 ДО 12 ГОДИНИ
  11 ДО 12 ГОДИНИ
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70% АКРИЛ 27% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67090457-56
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 8936016-11
573 МКД
Заштеда -68%
716 МКД
1.790 МКД
Големина
5 ДО 6 ГОДИНИ
7 ДО 8 ГОДИНИ
9 ДО 10 ГОДИНИ
11 ДО 12 ГОДИНИ
1.790 МКД
716 МКД
573 МКД
Заштеда: 1.217 МКД
Извести ме за попуст
2
1