Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 37073834-99
Šifra proizvođača: 37073834
1.490 МКД
1.490 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 40% Вискоза 34% Полиестер 20% Полиамид 06% Кашмир

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 201179_BK
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 205275_BK
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37009097-99
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37039104-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37009107-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37009109-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37039103-99
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37039074-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ W6110455A-7JT
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ W6110450A-02A
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ W6110415A-7OO
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37009103-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L