Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37013787-68
Šifra proizvođača: 37013787
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона Online Only FW
Состав 83% РЕЦИКЛИРАНА ВИСКОЗА 17% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1086223-78
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS016498
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL011253
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M