Барај
%
×
Okaidi new collection
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DG24SWSK30-2008
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TA5SX2 001
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-2000
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ15 K9Z21 JBLK
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50511460 001
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67080453-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}098
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4RQ12 KC2X2 P9VA
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012049A-02A
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
8
10
12
14
16
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SS176298-0008
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50505116 001
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508558 001
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
2
1